25-05-2026, 15:14
to też Ci sami ludzie co równo 2 lata temu żegnali swój pomysł na zawojowanie ligi, Rumaka.
wiem że teraz wszystko jest przezajebiście, ale spokojnie, strategię wdrażali od 2019 i byli konsekwentni. m in Rumakiem
żeby to się wszystko brzydko nie zestrzarzało
wiem że teraz wszystko jest przezajebiście, ale spokojnie, strategię wdrażali od 2019 i byli konsekwentni. m in Rumakiem
żeby to się wszystko brzydko nie zestrzarzało
