25-05-2026, 16:06
Oumy to na pewno bym nie brał, jak ktoś już napisał - zbyt niestabilny, nie widzę w nim gwarancji na prezentowanie stałego poziomu mecz w mecz.
Mnie ciekawi przypadek Pereiry - niby chce odejść. Ja jestem przekonany, że akurat z tej opcji Lech powinien korzystać, jeśli ktoś chce za niego zapłacić. Joel ma swój pik za sobą, coraz częściej jego nonszalancja w ofensywie powoduje kuriozalne wybory marnujące nam kontry i okazje. Z drugiej strony, jego gra w obronie, szczególnie przy blokowaniu dośrodkowań, jest coraz bardziej problematyczna. Ja bym sprzedawał, lepiej nie będzie.
Mnie ciekawi przypadek Pereiry - niby chce odejść. Ja jestem przekonany, że akurat z tej opcji Lech powinien korzystać, jeśli ktoś chce za niego zapłacić. Joel ma swój pik za sobą, coraz częściej jego nonszalancja w ofensywie powoduje kuriozalne wybory marnujące nam kontry i okazje. Z drugiej strony, jego gra w obronie, szczególnie przy blokowaniu dośrodkowań, jest coraz bardziej problematyczna. Ja bym sprzedawał, lepiej nie będzie.
