O Oumie możnaby tak mówić gdyby był naszym piłkarzem a nie jest i trzeba za niego zapłacić.
Co do Agnero. Super transfer Legii zagrał w tym sezonie 887 minut, strzelił 4 bramki i miał 2 asysty. Nasz Janik walnął 5 bramek w 836 minut grając w zasadzie ogony gdy drużyna zabijała już mecz albo nikomu już nic nie wychodziło.
Co do Agnero. Super transfer Legii zagrał w tym sezonie 887 minut, strzelił 4 bramki i miał 2 asysty. Nasz Janik walnął 5 bramek w 836 minut grając w zasadzie ogony gdy drużyna zabijała już mecz albo nikomu już nic nie wychodziło.
