25-05-2026, 16:35
Z czystej ciekawości spytam co to znaczy że zawodnik jest niestabilny? A Jagiełło to jest stabilny? Podobne pozycje i zadania. Nie abym bronił Oumy ale czy pół roku to nie za szybko aby skreślać zawodnika który w miarę już się ogarnął i ostatnie mecze wcale nie miał takie słabe?
