25-05-2026, 16:49
Proszę nie przypisywać teorii niestabilnych użytkowników całemu forum. Ja nie chcę żadnych odejść przed eliminacjami, zaakceptuję transfer Mrozka, wypożyczenie Janyszki i na tym koniec. Mamy fajną ekipę głodnych kociaków, trzeba tylko wpuścić trochę świeżej krwi i jedziemy z tematem.
