Ja tam Oumę bym brał, jeśli da sie rozsądną kwotę dogadać, wbrew dużej części forum. Albo kolejne wypo z opcja wykupu, chociaż to byłby już majstersztyk. To jest zawodnik pasujacy do naszego stylu gry, i jak na ta pozycję dający niesłychanie dużo w grze do przodu. A na DM mimo młodego wieku potrafi zagrać jak profesor.
Chciałbym zauważyć że w ostatnich kilku meczach praktycznie nic nie wywinął, a wręcz pokazywał sie bardzo dobrze. No i pamiętajmy ze on ma jedynie 20 lat. Wart inwestycji. Szczególnie jeśli pożegnamy Antka.
Chyba sobie jaja waćpan robisz. Mati Skrzypa tylko w maju i kwietniu 2x prawie samobója walnął, spowodował karnego, i zawalił kilka bramek.
Co gorszego wywinął Ouma? Jakieś złe podanie?
Poza tym Ouma ma sufit dobre kilka pięter wyżej niż Skrzypczak.
Chciałbym zauważyć że w ostatnich kilku meczach praktycznie nic nie wywinął, a wręcz pokazywał sie bardzo dobrze. No i pamiętajmy ze on ma jedynie 20 lat. Wart inwestycji. Szczególnie jeśli pożegnamy Antka.
(25-05-2026, 16:38)Antonio napisał(a): Ouma nawet jak się ogarnął to robił głupie błędy, gorsze niż Skrzypczak którego chce się tutaj wywalać na zbity pysk.
Chyba sobie jaja waćpan robisz. Mati Skrzypa tylko w maju i kwietniu 2x prawie samobója walnął, spowodował karnego, i zawalił kilka bramek.
Co gorszego wywinął Ouma? Jakieś złe podanie?
Poza tym Ouma ma sufit dobre kilka pięter wyżej niż Skrzypczak.
