Polecam oglądać mecze ze zrozumieniem. W internecie są dostępne mecze Lecha i można sobie obejrzeć co takiego odwalał nasz czarny koleżka. Ma szczęście, że za nim są jeszcze jacyś piłkarze. Skrzypa takiego farta nie ma. Ouma wypierdala się na boisku, podaje do przeciwnika, gubi piłkę. No dużo tego jest i przypadkiem nie jest, że nie grał.
To ogarnięcie się Oumy to ile trwało? Mecz z Legią, Motorem i 45 minut z Arką?
To ogarnięcie się Oumy to ile trwało? Mecz z Legią, Motorem i 45 minut z Arką?
