25-05-2026, 19:39
Człowiek wraca z pracy i co czyta... zostawmy Oume.. no kur.. macie pamięć złotej rybki? Typ jesienią wyczyniał cuda. Co wchodził to zawalał (np Arka) Zima i jego nie stawienie się na treningach i wywalenie go z obozu. On się z rezerwami we Wronkach przygotowywał. Został tylko dlatego, że nasz zajebisty dział skautingu przygotował listę szrot którą NF wyjebał do kosza i postanowił dać szansę jemu (ciekawe kto tam był, że koleś który nie grał nic był od nich lepszy) Potem go nie było i jak wszedł to faktycznie zagrał ładnie ale ludzie litości. My się zastanawiamy czy wykupić Palmę który zimę miał ciężką (choć nie zszedł poniżej pewnego poziomu) a tutaj jakieś opowiastki o Oumie który miał rok na pokazanie co potrafi i nie pokazał w sumie niewiele. Także żegnamy i szukamy kogoś znacznie lepszego.
