25-05-2026, 19:48
Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Ouma trafił do nas po jakimś czasie bez gry ale i tak było widać, że nie bez powodu ktoś za niego dał niezłe siano. Młody chłopak, miał problemy ale trener dał mu drugą szansę i śmiało postawił na niego w prestiżowym meczu. Nie kierował się z dupy urazami tylko dał grać. I tylko to się liczy a nie wspominki forumowiczów.
