25-05-2026, 19:54
Proponuje wiec ściągnąć Mario G.. bo strzelił sobą bramkę z GKS Katowice a potem z Piastem wybił piłkę turlającą się do bramki. Mniej więcej taka sama analogia. Fajnie, że zagrał dwa mecze w miarę ale co dalej? Jaka pewność, że wydamy na chłopa z 2-3 mln a on nie będzie odpierdalał jesieni? Żadna także dziękuje do widzenia!
Lata info o Jakubczyku z Arki niby milion odstępnego. Ale nie róbmy sobie jaj cały sezon gry 2 bramki jedna asysta. 30 tys na otarcie łez można zainwestować.
Lata info o Jakubczyku z Arki niby milion odstępnego. Ale nie róbmy sobie jaj cały sezon gry 2 bramki jedna asysta. 30 tys na otarcie łez można zainwestować.
