25-05-2026, 20:00
Martwi mnie to zdanie "właściciel klubu zastrzegł, że zamiast szybko podejmować decyzje ryzykowne, woli poczekać na piłkarzy bez wątpienia wartościowych". Brzmi to trochę jak standardowa przygoda Lecha na rynku transferowym gdy trzeba walczyć o puchary, jak już odpadniemy z LM i LE wtedy zaczynają się transfery gdy jest już za późno na poważne puchary.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
