25-05-2026, 21:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2026, 13:05 przez Janiko.
Powód edycji: Dopisek
)
Chyba jest mały problem z wiadomościami,nie da się pomniejszyć jakby całej strony. Tylko jak się pisze to się tak jakby przesuwa cała strona. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem
Edit: Na telefonie przełączyłem na "widok na komputerze" i jest git
Edit: Na telefonie przełączyłem na "widok na komputerze" i jest git
