26-05-2026, 00:50
Wiem, ze stadion miejski, ale klub de facto od zawsze jest operatorem, wiec moze warto w końcu nawiązać krzesełkami KTO gra na tym stadionie?
Lechia moze, Śląsk moze, wisła moze, a u nas POZnan*
Zawsze mnie to wkurwiało.
Lechia moze, Śląsk moze, wisła moze, a u nas POZnan*
Zawsze mnie to wkurwiało.
