(28-03-2026, 00:50)R3K napisał(a): Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność).
To niech Klub zarejestruje działalność deweloperską. Wtedy miasto sprzeda mu wszystko po kosztach, JaJa powie że to w wyniku niskiego IQ władz magistratu, przeprosi Klub za korupcję w spółkach miejskich i po sprawie
