26-05-2026, 10:17
(26-05-2026, 09:39)Antonio napisał(a): Mamy sprzedać Skrzypczaka po to, żeby zostać z jednym 19 letnim stoperem, Miliciem który coraz częściej się leczy i Douglasem który coraz częściej się leczy?
Rutek powiedział, że od września pracują nad transferami więc zakładam że mają nowy "wariant mistrzowski"
