26-05-2026, 12:06
(26-05-2026, 11:25)strzelisty jupiter napisał(a): Douglas odkąd pamiętam ponoć chciał stąd odejść. Nie ma raczej sensu budować bloku defensywy na gościu, który stroi chimery i do tego więcej go nie ma, niż jest.
No zobaczymy co z tym Douglasem. Odchodzić chciał bo po kilku udanych meczach i powołaniu do reprezentacji myślał że jest nie wiadomo kim. Życie zweryfikowało temat wiec albo sie weźmie do roboty i zapracuje na ten wymarzony transfer albo powegetuje do końca kontraktu. Do kiedy on w ogole ma ten kontrakt?
