26-05-2026, 18:24
Na logikę to zostaje Palma I poszukają kogoś bardziej perspektywicznego niżeli Teofik więc to dobry ruch - taki pokazujący że chcemy więcej. Co prawda jeszcze jesteśmy w Karnawale i wiele rzeczy widzimy przez różowe okulary ale te ruchy mają sens.
Dobrasz mówił że zegnajac się z Louisem na Gali Ekstraklasy i pytając go o przyszły sezon ten odpowiedział- see you
Dobrasz mówił że zegnajac się z Louisem na Gali Ekstraklasy i pytając go o przyszły sezon ten odpowiedział- see you

