26-05-2026, 19:05
Liczyłem, że Fiabema się dobrze sprzedał w Holandii i nie wróci. Bo o Filipie było wiadomo, że nic z tego.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |