27-05-2026, 23:51
Moim zdaniem Lech wskoczył półkę wyżej i polityka powrotu na emeryturę przestaje mieć rację bytu.
Kiedyś to było kiedyś.
Lech nie powinien być zakładnikiem chęci powrotów wychowanków.
Jeśli chcą tu grać to nie robić łaskę Lechowi tylko przychodzić tu jak Gumny w najlepszym prawie wieku by jeszcze pograć.
Ja bym brał Linettego ale tylko pod warunkiem, że trener i klub na pewno go potrzebuje bo to Lech teraz rozdaje karty a nie piłkarze wracający odcinać kupony.
Kiedyś to było kiedyś.
Lech nie powinien być zakładnikiem chęci powrotów wychowanków.
Jeśli chcą tu grać to nie robić łaskę Lechowi tylko przychodzić tu jak Gumny w najlepszym prawie wieku by jeszcze pograć.
Ja bym brał Linettego ale tylko pod warunkiem, że trener i klub na pewno go potrzebuje bo to Lech teraz rozdaje karty a nie piłkarze wracający odcinać kupony.
