28-05-2026, 07:54
Nie, że nie ma szans ale w przypadku gdy w kadrze jest kilku starszych zawodników to powrót 31-32 latka nie wchodzi w grę. Gdybyśmy nie przedłużyli Murawskiego to pewnie Linetty by przyszedł na co z resztą zwrócił uwagę Rutek. Poza tym taka polityka ma pokazać, że Lech nie jest już klubem, który przyjmie każdego z pocałowaniem ręki. Z resztą ładnie ujął to koziołek. Poza tym czy aby na pewno chcemy by wracali tu "emeryci" u których coś nie pykło i z braku laku wybierają Lecha? Bo na moje tak właśnie jest z Linettym. Chciał go Lech to wybrał gówniany klub w Turcji za parę srebrników więcej. Teraz gdy tam na niego położyli lache to nagle chce do Kolejorza. Sorry, ale ja tego nie kupuje, mimo tego, ze to wychowanek, któremu bardzo mocno kibicowałem gdy odchodził z Lecha. Także na moje bardzo dobrze się stało, poszło to w świat i niech tam każdy z wychowanków weźmie sobie poprawkę na ewentualny powrót na emeryturkę do Poznania.

