28-05-2026, 08:08
Z jednej strony racja, i zgadzam się z tym całkowicie, że żadne emeryty typu Puchacz nie mają po co wracać jest jednak to jedno ale opowieści Rutka i ekipy przy odejściach wychowanków, że zawsze mogą wrócić do swojego klubu. To się trochę nie spina. Karol to specyficzny przykład ale rozumiem, że taki Bednarek w wieku 32-33 lat po spoko karierze będzie miał drzwi zamknięte i powie mu się chłopie jak byłeś w piku w Porto czy gdzieś tam to trzeba było wracać a nie teraz. Ok to niech Lech wyłoży te 20 milionów i heja od jutra mamy swojego obrońcę znowu. Bo mam wrażenie, że zaczęła się megalomania i wybrzydzanie a to prosta droga do klęski.
