28-05-2026, 09:12
O matko jedyna zgadzam się z Gromem masakra. Tu się w głowach przewraca.
Linetty ma 31 lat i pewnie jeszcze ze 4 lata może pograć na najwyższym (swoim) poziomie, sprawia wrażenie, że raczej dobrze się podczas kariery prowadził. Kuźwa Lewandowski przechodził do Barcelony (nie do Lecha!) w wieku 33. Stawiam tezę, że jakby było jakieś zainteresowanie zagranicznym gościem co ma ponad 250 meczy w serie A to by było pianie z zachwytu. Wygląda na to, że Rutek się mocno obraził w zeszłym roku, a gadka o odmładzaniu składu to jakieś z dupy uzasadnienie.
Kiedy mają wychowankowie wracać? W wieku 28? Jeśli któryś w tym wieku chciałby wracać to właśnie znaczy, że u niego coś poszło nie tak np. taki Jóźwiak. Wyobraża ktoś sobie, że Kuba Kamiński woli wrócić do Lecha niż kasować w Bundeslidze?? A Bednarek lat 30 też na dzisiaj byłby za stary??
Linetty ma 31 lat i pewnie jeszcze ze 4 lata może pograć na najwyższym (swoim) poziomie, sprawia wrażenie, że raczej dobrze się podczas kariery prowadził. Kuźwa Lewandowski przechodził do Barcelony (nie do Lecha!) w wieku 33. Stawiam tezę, że jakby było jakieś zainteresowanie zagranicznym gościem co ma ponad 250 meczy w serie A to by było pianie z zachwytu. Wygląda na to, że Rutek się mocno obraził w zeszłym roku, a gadka o odmładzaniu składu to jakieś z dupy uzasadnienie.
Kiedy mają wychowankowie wracać? W wieku 28? Jeśli któryś w tym wieku chciałby wracać to właśnie znaczy, że u niego coś poszło nie tak np. taki Jóźwiak. Wyobraża ktoś sobie, że Kuba Kamiński woli wrócić do Lecha niż kasować w Bundeslidze?? A Bednarek lat 30 też na dzisiaj byłby za stary??
