28-05-2026, 09:17
Przecież nam brakuje własnie seniority szczególnie w środku / obronie. I połączenie doświadczenia i młodości to idealna rzecz. Jakaś średnia wieku że ma być niższa to parametr z dupy. A poza tym pamiętajmy ze układamy najlepszy skład ale dojdą jeszcze rotacje i każdy sobie pogra.
