28-05-2026, 09:23
kupiłem koszulkę białą od KAWU - niestety L dla mnie za mała. Chciałem oddać /zwrócić ale jest kiepski kontakt zwrotny.
Może ktoś będzie chciał przytulić to dajcie na PW
Może ktoś będzie chciał przytulić to dajcie na PW
