28-05-2026, 11:04
(28-05-2026, 10:50)strzelisty jupiter napisał(a): Z Linettym nastąpiła klasyczna mijanka. Zeszłego lata Lech chciał zawodnika z ligi włoskiej, który pokręcił nosem, wybierając Turcję. Teraz zawodnik po raczej słabym sezonie, straciwszy miejsce w składzie, puszcza oko do Kolejorza, a my celujemy w kogoś nie tak wiekowego i w wyższej formie niż nasz Syn Marnotrawny. Klasyczna mijanka.
W punkt. Życzymy Karolowi powodzenia a ze słów Piotra jasno wynika, że szukają kogoś lepszego. Do rotacji Murawski, a do pierwszego składu ktoś młodszy, głodny sukcesów i docelowo lepszy.
Warto też zauważyć, że Rutkowski i Rząsa starają się tak budować skład, żeby jego trzon stanowili zawodnicy głodni sukcesów, mający chęć rozwoju i też pójścia dalej. Vide chociażby Rodriguez czy Palma. A Karol już rok temu przedłożył finanse na krótkim kontrakcie vide zostanie długoletnim fundamentem ciekawe projekty sportowego. Okej, należy to szanować. Wybrał ciepłą wodę w kranie i jak to pisze Jupiter nastąpiła mijanka. Można zamknąć temat. Lech szuka kogoś lepszego i młodszego a Karol może ogarnie sobie kontrakt w Widzewie, w jakiejś drugiej lidze tureckiej, może gdzieś na Cyprze. A może Jaga się skusi chociaż pewnie Karol będzie wolał bejmy w jakiejś egzotyce.
