28-05-2026, 15:27
fair play jest 200 pln tańszy (tak na szybko z tego co patrzę). fajna opcja tak w ogóle, ale ogólnie 1:1 jest podwyżka ok 20%. nieuzsadniona z punktu widzenia inflacji ok 2-3%.
rozumiem że zbieramy kasę na transfery.
aż strach myśleć ile będą kosztować bilety na LM. i tylko mam nadzieję że karnetowcy utrzymają swoje atrakcyjne zniżki.
rozumiem że zbieramy kasę na transfery.
aż strach myśleć ile będą kosztować bilety na LM. i tylko mam nadzieję że karnetowcy utrzymają swoje atrakcyjne zniżki.
