29-05-2026, 07:36
Będzie lipa z tym trzecim beniaminkiem, zarówno sportowo jak i kibicowsko. Miałem nadzieję na derby Łodzi albo chociaż Warszawy a tu zonk. Przyjazd kibiców Wieczystej to będzie dopiero gratka.
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb normalny |