29-05-2026, 08:00
Wieczysta akurat fajnie grała więc z dwojga złego lepiej, żeby oni awansowali. Nie spodziewam się murarki po nich. Natomiast Chrobry mnie przeraził gdy człowiek będący w studio podsumował ich mówiąc "Chrobry dużo lepiej broni niż Polonia". Do tego jak spojrzymy na ich obecny sezon to mniej bramek od nich strzeliła Puszcza, Odra i 4 najgorsze ekipy.
