29-05-2026, 08:10
Na 100% w meczu z Wieczysta/Chrobrym będzie "Kibicuj z klasą"
a łks dostał karę za to wkurwiające udawanie kontuzji bramkarza, chuj im w pysk:
https://x.com/KiQus_/status/2060037678091935951
a łks dostał karę za to wkurwiające udawanie kontuzji bramkarza, chuj im w pysk:
https://x.com/KiQus_/status/2060037678091935951
