29-05-2026, 08:52
Wieczysta to pewnie zrobi transfery i będzie coś próbowała. Ale tam nie ma kibiców, stadionu historii nie ma nic. Cała nadzieja, że ten cały Kwiecień pójdzie po rozum do głowy i da sobie spokój.
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb normalny |