29-05-2026, 09:46
Podsumowanie sezonu przez NF opublikowane na ww - i dla mnie najciekawszy fragment:
"RZECZ, KTÓREJ ŻAŁUJE
- Taką sprawą są domowe mecze w europejskich pucharach, kiedy mieliśmy w perspektywie rewanż. To nie jest dobra rzecz, że traciliśmy u siebie po trzy lub więcej goli i losy awansu były praktycznie rozstrzygnięte. Powinniśmy podejść do tych spotkań nieco mądrzej, za bardzo zależało nam na tym, by mieć jak najlepszy rezultat przed drugim ze starć. Czasem trzeba zdecydować się na nieco inną taktykę, uszanować nawet remis i pozostawić sprawę promocji do kolejnej rundy otwartą. To nauka, z którą wejdziemy w nowy sezon."
Trzymam kciuki, żeby wnioski rzeczywiście były wyciągnięte, bo jednak od lata zeszłego roku do pierwszego meczu z Szachtarem się nie udało. Ważne, że jest świadomość.
"RZECZ, KTÓREJ ŻAŁUJE
- Taką sprawą są domowe mecze w europejskich pucharach, kiedy mieliśmy w perspektywie rewanż. To nie jest dobra rzecz, że traciliśmy u siebie po trzy lub więcej goli i losy awansu były praktycznie rozstrzygnięte. Powinniśmy podejść do tych spotkań nieco mądrzej, za bardzo zależało nam na tym, by mieć jak najlepszy rezultat przed drugim ze starć. Czasem trzeba zdecydować się na nieco inną taktykę, uszanować nawet remis i pozostawić sprawę promocji do kolejnej rundy otwartą. To nauka, z którą wejdziemy w nowy sezon."
Trzymam kciuki, żeby wnioski rzeczywiście były wyciągnięte, bo jednak od lata zeszłego roku do pierwszego meczu z Szachtarem się nie udało. Ważne, że jest świadomość.
