29-05-2026, 11:55
Poszaleli. Wiadomo było, że będzie drożej ale żeby tyle. Frekwencja powyżej 31 tys. była mocno zachęcająca do podwyżek. Pewni siebie są generalnie, przecież to fair play ma dla klubu znaczenie tylko jak wyprzedają cały stadion. Ciekawe ile kalkulują takich meczy w całym sezonie. Legia, Wisła, kibicuj z klasą, ewentualne mecze "tuż" przed mistrzostwem. Wydaje się nie mieć to aż takiego znaczenia - bo jeśli jak pisze klub nieobecnych bywało 2 tyś (a nie wierzę, że 2 tys. było nieobecnych na meczach w 100% wyprzedanych, prędzej na takiej Lechi gdzie było ponad -10 stopni) to w skali sezonu 4 mecze x 2 tys. = 8 tys. biletów na sezon to jakiś ułamek procenta.
I tak stawiam, że te 15 tys. pójdzie ekspresowo.
Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę.
I tak stawiam, że te 15 tys. pójdzie ekspresowo.
Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę.
