29-05-2026, 12:38
Wieczysta to klub B klasy czasami A z epizodem w IV lidze potem przyszedł ten cały Kwiecień i nagle klub ogólnopolski. Żenada taka trochę. To tak jakby u nas nie wiem Grom Plewiska albo ten cały Szturm nagle zrobił awans do 1 ligi.

