29-05-2026, 13:42
Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb normalny |