29-05-2026, 21:34
(29-05-2026, 20:34)Pinkin napisał(a): @Pacal
W 100% wszystko zależy od Nas, bo nawet jak się nie dogadają na obniżkę, to i tak mamy w rękawie umówioną sumę.
Od Szkotów zależna jest kwota, ale ostatecznie to My decydujemy (no i oczywiście sam gracz, ale wierzę, że Palma jest na tyle poważny, że skoro już się dogadali co do kontraktu to zdania nie zmieni).
Toteż napisałem w nawiasie zastrzeżenie "chyba ze zaplacimy całe 4.5m". Ale jest publiczną wiedzą że Lech tyle nie zapłaci.Albo znegocjujemy w dół albo go nie kupimy.
