29-05-2026, 22:52
(29-05-2026, 19:50)pacal napisał(a): No nie do końca (chyba ze zaplacimy pierwotnie umówione wykupne 4.5 mln). Jeśli chcemy zbić z umówionej ceny, to Celtic, wiedząc że inny chętny daje wiecej niż Lech, może po prostu odrzucać wszystko poniżej 4.5mln do 30 czerwca po czym sprzedać Sevilli. A czu Palma jest na tyle lojalny żeby sie postawic okoniem Celticowi, ze "do Lecha za mniej, albo nigdzie", to śmiem wątpić. Już szczegolnie przy ofercie z La Liga. Dobra piłka, jego język ojczysty, lepszy klimatitd
W przypadku klauzuli wykupu zawodnik ma niewiele do gadania, jeśli mamy z nim porozumienie ws jego kontraktu (mamy) Problem w tym, że my nie chcemy wpłacić pełnej kwoty z klauzuli. Wbrew pozorom czas nie gra na naszą korzyść, bo są chętni na przejęcie Luisa po wygaśnięciu umowy wypożyczenia. Celtic gra na czas i dość opornie negocjuje, bo kwotę porównywalną do naszej klauzuli mogą uzyskać na rynku. Tak, pewien klub spod Łodzi wysłał oficjalną ofertę wyższą niż klauzula wykupu już dawno. Stąd te informacje o śledzeniu naszych ruchów itp. Trochę gramy va bank, ale myślę że „nikt nie jest tak głupi” żeby ewentualnie nie wpłacić pełnej klauzuli w ostatni dzień umowny, w przypadku braku porozumienia wcześniej. Magik, gwiazda drużyny, zdrowy - okazja.
