Serio wierzycie w to, że interesujemy się 26 letnim spadkowiczem do Serie C, za którego jego obecny klub żąda "podobno" 1,5 mln euro.
Przecież to się kupy nie trzyma.
edt. (dopisek)
Tylko w kontekście Palmy jeszcze.
Zaryzykuję, że Luis JEST już Naszym piłkarzem, nie wiadomo tylko kiedy i za ile. Nie uwierzę, że Lech nie wykupi go nawet w sytuacji gdy nie dogadają się ze Szkotami.
Przecież to się kupy nie trzyma.
edt. (dopisek)
Tylko w kontekście Palmy jeszcze.
Zaryzykuję, że Luis JEST już Naszym piłkarzem, nie wiadomo tylko kiedy i za ile. Nie uwierzę, że Lech nie wykupi go nawet w sytuacji gdy nie dogadają się ze Szkotami.
