30-05-2026, 16:36
Warta Poznań po meczu grozy.. W ostatniej minucie ładuje bramkę na 2:2 i w przyszłym roku mamy 1 ligę w Poznaniu
Gratuluje dla Warty za ten sezon i za walkę!! Oby za rok walka o Eklapę!!
Gratuluje dla Warty za ten sezon i za walkę!! Oby za rok walka o Eklapę!!

