(29-05-2026, 13:42)Skorpion napisał(a): Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.
A co trzeba zrobić żeby zasłużyć i co jest złego w kaprysie?
Warta always welcome. Zawsze to pewne 6 pkt dla nas

Ale nie widzę szans
