30-05-2026, 17:21
W kaprysie w sumie nic nie licząc tego, że masz mecz w Niecieczy gdzie zwożeni są autobusami okoliczni mieszkańcy za free bo wioska liczy 500 osób. Dlaczego i dla kogo taki klub ma grać w eklapie?
A co do Warty rzutem na taśmę, jakby dziś polegli to w barażach też by dostali. Sto procent! A tak będzie można zwiedzać stadion na drodze dębińskiej.
A co do Warty rzutem na taśmę, jakby dziś polegli to w barażach też by dostali. Sto procent! A tak będzie można zwiedzać stadion na drodze dębińskiej.
