31-05-2026, 06:50
Włączyłem wczoraj na końcówkę jak zobaczyłem że są karne.
Tak normalnie już długo nie oglądam europejskich rozgrywek, stąd żarcik z Lamą. Miałem w wieku 11-12 lat szalik PSG i koszulkę Patrice Loko. Trochę im wtedy kibicowałem. Teraz to jest cyrk, że tam pół Francuza nie ma. Trybuny też wyglądają bardziej jakby murzyński rytuał odprawiali. Z kibicowaniem w europejskim stylu nie ma to za wiele wspólnego.
Tak normalnie już długo nie oglądam europejskich rozgrywek, stąd żarcik z Lamą. Miałem w wieku 11-12 lat szalik PSG i koszulkę Patrice Loko. Trochę im wtedy kibicowałem. Teraz to jest cyrk, że tam pół Francuza nie ma. Trybuny też wyglądają bardziej jakby murzyński rytuał odprawiali. Z kibicowaniem w europejskim stylu nie ma to za wiele wspólnego.
