31-05-2026, 10:10
Ja w sumie nie śledzę LM od dawna. Nie chce mi się liczyć ile lat i głównie z powodu nudy i zbytniej komercjalizacjj.
Czasami obejrzę z ciekawości tak jak wczoraj.
Co do kibicowania to trzeba by wyjść od rozgrywek klubowych które w Europie zach są po prostu słabe, oczywiście z wyjątkami. Taki finał wiadomo że trudniejszy bo jedzie nagle 30 tys. Więc wczoraj nie było tak źle. Nawet były dwie prezentacje na wejście i race po bramkach. Co ciekawe telewizja i komentatorzy MÓWILI o tym. A o racach jak o chmurach na niebie. Że ładne
Czasami obejrzę z ciekawości tak jak wczoraj.
Co do kibicowania to trzeba by wyjść od rozgrywek klubowych które w Europie zach są po prostu słabe, oczywiście z wyjątkami. Taki finał wiadomo że trudniejszy bo jedzie nagle 30 tys. Więc wczoraj nie było tak źle. Nawet były dwie prezentacje na wejście i race po bramkach. Co ciekawe telewizja i komentatorzy MÓWILI o tym. A o racach jak o chmurach na niebie. Że ładne
