31-05-2026, 21:09
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2026, 21:11 przez strzelisty jupiter.)
Teraz tak patrzę jak żenująco zbudowany jest młyn na TSW. Sektory poprzecinany co kawałek pleksi na całej wysokości trybuny. Kto to budował?
