31-05-2026, 22:51
Brawa dla Kwietnia i zespołu. Fajna historia. Lubię takie. Nawet jakby jutro miał ogłosić że rozwiązuje klub 
No i zdecydowanie najlepszy mecz wekendu xD

No i zdecydowanie najlepszy mecz wekendu xD
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb normalny |