01-06-2026, 10:57
Skorpion - nie zrobią tego ("położą 4,5 i heja"), bo spaliliby swą pozycję negocjacyjną na lata, w przyszłych procesach negocjacyjnych. Ja bardziej wierzę w to, że te 4,5 MEUR odstępnego zostało przez Celtic określone celowo "z górką", bo wiedzieli, jak np. nasi negocjowali Walemarka w analogicznej sytuacji. Poza tym - jestem pewen, że gdyby to zrobili, to nie będzie mowy o "4-5 transferach", tylko 1-2, a to był strzał w stopę.
