(01-06-2026, 13:04)Sultan napisał(a):(01-06-2026, 10:57)uncoolben napisał(a): Skorpion - nie zrobią tego ("położą 4,5 i heja"), bo spaliliby swą pozycję negocjacyjną na lata, w przyszłych procesach negocjacyjnych. Ja bardziej wierzę w to, że te 4,5 MEUR odstępnego zostało przez Celtic określone celowo "z górką", bo wiedzieli, jak np. nasi negocjowali Walemarka w analogicznej sytuacji. Poza tym - jestem pewen, że gdyby to zrobili, to nie będzie mowy o "4-5 transferach", tylko 1-2, a to był strzał w stopę.
Sprawa Walemarka była zupełnie inna, bo Feyenoord potrzebował szybko go sprzedać "gotówkowo"
Jeszcze w przerwie zimowej chodziły ploty, że a) Celticowi brakuje kasy, b) czają się na jakiegoś młodego skrzydłowego z Wysp. Niestety, chyba a) faktycznie może być nieaktualne po ich awansie do LM.
(30-05-2026, 07:13)Róża napisał(a): Podobno chcą 1,5 mln €.
Dziś internety piszą, że 3,00...
Weszło donosi, że Celtic odrzucił wszystkie oferty Lecha za Palmę ("bo ma lepsze"), i mamy zapłacić pełną kwotę - a czas na to to rzekomo około tygodnia.
