01-06-2026, 15:06
też mam ostatnio jakieś złe przeczucia co do tego transferu. ale też daję 5% że to wszystko to gra na przeciągnięcie liny.
mam nadzieje że nie czeka w kolejce RZECZYWISTY "list intencyjny" za 5 czy 6 od kogoś. bo wtedy Celtic ma pewniaka i tylko modli się żebyśmy nie wykupili go za tę kwotę.
wiem jedno - 4,5 nie damy. I to nawet zrozumiałe, chyba...
mam nadzieje że nie czeka w kolejce RZECZYWISTY "list intencyjny" za 5 czy 6 od kogoś. bo wtedy Celtic ma pewniaka i tylko modli się żebyśmy nie wykupili go za tę kwotę.
wiem jedno - 4,5 nie damy. I to nawet zrozumiałe, chyba...
