Czyli Celtic zrobił to co napisałem że jest logiczne że zrobi, jeśli ma inne, wyższe od 4.5mln eur oferty.
No ciekawe czy to prawda, czy to tylko kontrolowany wyciek żeby zmiękczyć Lecha i wyciągnąć pełną sumę.
(Tzn czy Celtic rzeczywiście ma takie wyższe oferty, z klubów do których zawodnik zgodziłby się przejść w tym okienku).
Sultan pisze o takowej z Widzewa, ale nie jestem pewien czy sam zawodnik byłby zainteresowany? W porównaniu do Lecha i szansy na grę w LM, a na pewno w którymś z pucharów, będący w permanentnej rewolucji Widzew i kiszenie się przez min. rok w samej tylko Ekstraklasie to byłby dla niego krok wstecz.
Z drugiej strony, (jeśli to prawda o "ofertach wyższych niż 4.5mln" (liczba mnoga)), to Celtic wypuszczając takie przecieki trochę strzela sobie w stopę, bo Lech może bezstresowo Palmę wykupić za te 4.5m i w porozumieniu z Luisem zaraz go sprzedać dalej do jednego z zainteresowanych, zatrzymując sobie różnicę w cenie.
Chyba że te przecieki pochodzą od agenta, któremu wszystko jedno kto kupi, byleby ruch w interesie był i prowizja wpłynęła na konto...
No ciekawe czy to prawda, czy to tylko kontrolowany wyciek żeby zmiękczyć Lecha i wyciągnąć pełną sumę.
(Tzn czy Celtic rzeczywiście ma takie wyższe oferty, z klubów do których zawodnik zgodziłby się przejść w tym okienku).
Sultan pisze o takowej z Widzewa, ale nie jestem pewien czy sam zawodnik byłby zainteresowany? W porównaniu do Lecha i szansy na grę w LM, a na pewno w którymś z pucharów, będący w permanentnej rewolucji Widzew i kiszenie się przez min. rok w samej tylko Ekstraklasie to byłby dla niego krok wstecz.
Z drugiej strony, (jeśli to prawda o "ofertach wyższych niż 4.5mln" (liczba mnoga)), to Celtic wypuszczając takie przecieki trochę strzela sobie w stopę, bo Lech może bezstresowo Palmę wykupić za te 4.5m i w porozumieniu z Luisem zaraz go sprzedać dalej do jednego z zainteresowanych, zatrzymując sobie różnicę w cenie.
Chyba że te przecieki pochodzą od agenta, któremu wszystko jedno kto kupi, byleby ruch w interesie był i prowizja wpłynęła na konto...
