Brak wykupu Ismaheela było dla mnie jednoznaczne z tym, że te 1.2 mln € będzie przeznaczone po prostu, żeby dorzucić do wykupu Palmy ale widzę, że chyba jednak za bardzo zaboli nas te 4 mln € więc zamiast mieć ogranego magika wydajmy w ciemno na następnego 2.5 może odpali może nie, a może przyjdzie jakiś kozak pod koniec sierpnia jak co roku gdy już nie będzie o co grać w Europie i znowu wylądujemy w LKE.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
