01-06-2026, 19:14
Nie znam człowieka. Nie wiadomo jakimi ludźmi się otoczy i czy będzie ich słuchał. Może skończy jak Wojciechowski w Polonii… a może będą drugą Termalicą, która poniżej pewnego poziomu nie schodzi mimo braku zaplecza kibicowskiego.
